GARMIN epix™ (Gen 2)

Kód: 010-02582-11
Tip
Neohodnoceno
Značka: Garmin
24 490 Kč
Skladem

Chytré GPS hodinky s 1,3"  Amoled displejem krytým safírovým sklíčkem, titanovou lunetou s DLC úpravou, tělem z tvrzeného polymeru a silikonovým řemínkem.Voucher na mapu Topo Czech PRO v balení.

Detailní informace

Zahradní nářadí

Detailní popis produktu

Chytré sportovní hodinky Garmin epix PRO jsou splněným snem nejnáročnějších sportovců, kteří chtějí mít dokonalý přehled o všech měřitelných atributech a nechtějí dovolit kompromisy ani v jiných oblastech. Oproti obyčejným chytrým hodinkám totiž excelují téměř ve všem – počínaje výdrží až 16 dní na nabití, přes mimořádnou odolnost (titanový rámeček, safírové sklíčko), až po neskutečně přesné metriky měření sportu, zdraví i regenerace. Navíc přichází s luxusním AMOLED displejem, který zajistí nekompromisní zobrazení i na přímém slunci a má i další výhody, jako je například vysoké rozlišení nebo možnost trvalého zapnutí!

Navíc epix Pro podporují také bezkontaktní placení s Garmin Pay a nabízí spoustu chytrých funkcí, jako jsou notifikace z mobilů (Android a iOS) nebo stahovatelné ciferníky i aplikace atp. Novinkou je pak u Garminu také praktická kombinace dotykového a tlačítkového ovládání! Vylepšená verze Sapphire navíc kromě ještě preciznějšího zpracování s rámečkem z titanu a safírovým sklíčkem přináší i dvojnásobné úložiště (32 GB) pro hudbu atp.

Klíčové vlastnosti:

  • Nejvyšší kvalita zobrazení díky 1,3" AMOLED displeji
  • Prémiové zpracování z nejlepších materiálů (safírové sklíčko, titanový rámeček)
  • Bezkonkurenční kvalita měření vašich výkonů
  • Mimořádně přesné satelitní systémy
  • Vynikající výdrž až 16 dní
  • Pokročilé chytré funkce, včetně notifikací, stahování aplikací atp.
  • Bezkontaktní placení s Garmin Pay