Garmin QuickFit® 22 řemínek

Kód: 010-12863-09
Neohodnoceno
Značka: Garmin
7 790 Kč
Skladem

Řemínky Garmin QuickFit® 22

Vented Titanium Bracelet with Carbon Gray DLC Coating

řemínek k chytrým hodinkám • titanové provedení (s karbonovou povrchovou úpravou) • systém uchycení QuickFit • šířka 22 mm • kompatibilní s hodinkami Garmin Fenix 6, Fenix 5, Fenix 5 Plus, Quatix 5, D2 Delta, Approach S60, Forerunner 935, Forerunner 945, Instinct a Instinct Tactical

Detailní informace

Zahradní nářadí

Detailní popis produktu

Pořídili jste si chytré hodinky značky Garmin, ale nejste spokojeni s jejich řemínkem? Nebo se vám hodinkový pásek po čase opotřeboval, a potřebovali byste si proto pořídit nový? V obou případech je tady pro vás náhradní řemínek Garmin QuickFit 22, který můžete využít s širokou škálou chytrých hodinek Garmin – kompatibilní je s následujícími modely: Garmin Fenix 6, Fenix 5, Fenix 5 Plus, Quatix 5, D2 Delta, Approach S60, Forerunner 935, Forerunner 945, Instinct a Instinct Tactical.

Kvalitní titanové provedení

Řemínek Garmin QuickFit 22 je vyroben z titanu (s karbonovou povrchovou úpravou), takže je nadstandardně odolný, ale také velice elegantní. Disponuje spolehlivým systémem uchycení QuickFit a jeho šíře činí optimálních 22 mm.

 

 

Vyměnitelné pásky na kompatibilní hodinky jednoduše nasadíte, zacvaknete a je hotovo. Na výběr jsou kožené, kovové nebo silikonové pásky a řemínky, které vám umožní změnit vzhled a styl vašich hodinek jediným zacvaknutím. Výměna je naprosto jednoduchá a pásek vždy bezpečně drží. Nejsou potřeba žádné nástroje.